Elektrické radiátory EVO séria FL

Radiátory EVO séria FL

Elektrické radiátory EVO séria FL majú hrúbku 8 cm a sú vhodné pre vykurovanie rodinných domov, bytov, hotelov, pamiatkových budov, zdravotníckych zariadení, administratívnych priestorov a ďalších objektov.

Elektrické radiátory FL majú výšku 61 cm a pre správnu cirkuláciu teplého vzduchu je potrebné ponechať minimálne 2 cm voľného priestoru nad panelom a 2 cm pod panelom. Minimálna potrebná výška steny, kam sa kúrenie bude inštalovať je teda 65 cm.

Akumulačné elektrické radiátory zo série FL majú bežný rozmer a sú vhodné predovšetkým pre vykurovanie rodinných domov a bytov. Inštalácia kúrenia je vhodná do obývacích izieb, kuchýň, jedální, detských izieb, hosťovských izieb, kúpeľní, pracovní, technických miestností, chodieb – všade tam, kde je pre inštaláciu radiátora minimálna výška steny pod oknom 65 cm.

Pre úsporné vykurovanie sa termostaty inštalujú po jednom kuse do každej miestnosti, bez ohľadu na to, s koľkými radiátormi jednotlivé miestnosť vykurujete.

Prečo by ste si mali vybrať práve nás?

Na trhu s elektrickým vykurovaním je mnoho subjektov, my však ponúkame viaceré výhody, ktoré tvoria bezkonkurenčný celok pre 100 % spokojnosť našich zákazníkov.

Úspora

Spoľahlivosť

Životnosť

Kvalita

Náš tím

Ľuboš Bohuš

obchodný riaditeľ

Jozef Pilát

majiteľ

Ing. David Bujalka

manažér a predajca