Elektrické radiátory EVO séria FN

Radiátory EVO séria FN

Elektrické radiátory zo série FN majú hrúbku 8 cm a sú vhodné pre vykurovanie rodinných domov, bytov, hotelov, pamiatkových budov, zdravotníckych zariadení, administratívnych priestorov atď…. Vykurovacie panely série FL majú výšku 32 cm a pre správnu cirkuláciu teplého vzduchu je potrebné ponechať 2 cm voľného priestoru nad panelom a 2 cm pod panelom. Minimálna potrebná výška steny, kam sa kúrenie bude inštalovať je teda len 36 cm.

Akumulačné elektrické radiátory zo série FN sú vhodné predovšetkým pre vykurovanie rodinných domov a bytov, najmä tam, kde je pre umiestnenie panela obmedzený – nízky priestor.. Inštalácia kúrenia je vhodná do obývacích izieb, kuchýň, jedální, detských izieb, hosťovských izieb, kúpeľní, pracovní, technických miestností, chodieb – všade tam, kde je pre inštaláciu radiátora minimálna výška steny pod oknom 36 cm. Keď je výška nižšia alebo sa jedná o celé presklené steny, či francúzske okná, možno postaviť radiátor na stojan s odnímateľnými kolieskami.

Pre úsporné vykurovanie sa termostaty inštalujú po jednom kuse do každej miestnosti, bez ohľadu na to, s koľkými radiátormi jednotlivé miestnosť vykurujete.

Prečo by ste si mali vybrať práve nás?

Na trhu s elektrickým vykurovaním je mnoho subjektov, my však ponúkame viaceré výhody, ktoré tvoria bezkonkurenčný celok pre 100 % spokojnosť našich zákazníkov.

Úspora

Spoľahlivosť

Životnosť

Kvalita

Náš tím

Ľuboš Bohuš

obchodný riaditeľ

Jozef Pilát

majiteľ

Ing. David Bujalka

manažér a predajca