Pripravujeme pre Vás najúčinnejší a najbezpečnejší elektrický vykurovací systém u nás s nízkym napätím 24-48 V REDHEAT

KOMPLETNÉ VYKUROVACIE RIEŠENIE

YSOKOVÝKONNÉ, DYNAMICKÉ SÁLAVÉ VYKUROVANIE

Redheat je ultra tenká vykurovacia rohož (0,5 mm), ktorá je vysoko energeticky účinná a vyžaruje čisté a zdravé sálavé teplo (s pridanými výhodami ďaleko infračerveného žiarenia). Inštalácia Redheat je jednoduchšia a rýchlejšia ako pri tradičnom podlahovom vykurovaní a môže byť použitá ako kompletné riešenie kúrenia, čo eliminuje potrebu radiátorov a súvisiacich potrubí.

Flexibilita a tenkosť materiálu znamená, že sa dá nainštalovať na podlahy, steny, stropy a kúpeľne, pod omietku, tapetu, farbu, dlaždice, koberec alebo vinyl. Redheat bol nainštalovaný v domácnostiach, kanceláriách, priemyselných jednotkách a dokonca aj v štúdiu jogy a ako riešenie pre hotelové izby.

POROVNANIE KÚRENIA

PREČO JE ZNOVU OHRIEVANÉ NÍZKE NAPÄTIE?

Napätie na druhú mocninu delené odporom sa rovná výkonu meranému vo wattoch. Väčšina káblov z uhlíkových fólií alebo vyhrievacích káblov má odpor 60 až 80 ohmov na 60 cm liste. Redheat je v priemere iba medzi 4 a 12 ohmami! Odpor je presne tak, ako to znie, aby zastavil alebo odolal toku z jednej veci do druhej. V tomto prípade používame teplo.

PRETO MUSIA MAŤ ĎALEKOSIAHLE INFRAČERVENÉ PRODUKTY VRÁTANE PANELOV NAPÁJANIE 240 VOLTOV
Patentovaná grafitová zmes tiež pokrýva 95% plochy Redheat . V porovnaní FAR infračervené a drôtené rohože pokrývajú 2% až 4% a uhlíkový film okolo 60% pokrytia. Infračervený panel je tiež v priemere 2% .